Szyna widełkowa K60 R9XFH157 63A 1-biegunowa 57 modułów
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Schneider Electric Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | R9XFH157 |
| Kod GTIN (EAN) | 3606480515873 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 158,06 zł (128,50 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Doświadcz wydajnej i bezpiecznej dystrybucji energii dzięki szynie zbiorczej Resi9, charakteryzującej się poziomą, izolowaną konstrukcją z możliwością przycinania, dostosowaną do indywidualnych potrzeb instalacji. Przeznaczona do instalacji (liniowych) szyna zbiorcza zapewnia niezawodny typ dystrybucji (L1). Ma szerokość 57 modułów po 18 mm, co zapewnia kompatybilność z różnymi instalacjami. Pasująca do 57 urządzeń jednobiegunowych szyna zbiorcza charakteryzuje się odległością 18 mm między ścieżkami, co zapewnia optymalną kompatybilność i wydajność. Jest kompatybilny z urządzeniami Resi9, takimi jak MCB, wyłącznik różnicowoprądowy (RCCB), wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym (RCBO), SWITCH i Acti9 K60. Jego prąd znamionowy wynosi 63 A przy temperaturze 40°C, a napięcie znamionowe wynosi 230 V AC między fazą a przewodem neutralnym. Znamionowe napięcie izolacji [Ui] wynosi 500 V AC. Posiada certyfikaty CE. Stopień zanieczyszczenia wynosi 3. Jego kolor to biały (RAL 9003). Odporność na płomienie i nadmierne ciepło wynosi 960°C w ciągu 30 sekund, zgodnie z normą IEC 60695-2-1, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i trwałości. Ta szyna zbiorcza grzebieniowa jest zgodna z normą EN/IEC 61439-1. Seria produktów ochronnych Resi9 zapewnia bezpieczeństwo i prostotę dzięki urządzeniom łatwym w montażu i demontażu. Składające się z solidnych i stylowych produktów, spełniają wszystkie wymagania dotyczące wydajności, niezawodności i zarządzania energią dzięki łączności Wiser do zarządzania obciążeniem.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| punkty elektroklub: | 5 |
| Waga brutto: | 206 g |
| Klasa ETIM: | Szyna fazowa |
| Z izolacją: | tak |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue: | 230 V |
| Do urządzeń z torem N: | nie |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi: | nie |
| Liczba biegunów: | 1 |
| Kolor: | Biały |
| Długość: | 1 000 mm |
| Przekrój: | 10 mm² |
| Liczba faz: | 1 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów: | 57 |
| Rodzaj połączenia elektrycznego: | Widełkowe |
| Znamionowy prąd ciągły Iu: | 63 A |
| Wielkość odstępów: | 18 mm |
| Do liczby urządzeń: | 57 |
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Schneider Electric Polska
Konstruktorska 12, 02-673 Warszawa, Polska
tel: + 48 22 584 43 77 mail: poland.helpdesk@se.com
www: se.com
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-03-13 00:06:15 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |