BATERIA ENERGIZER ZEGARKOWA 377/376 /1 szt.
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | SELVISTA Sp. z o.o. Sp.k. (Energizer) / ENERGIZER |
| Symbol | 7638900253023 |
| Kod GTIN (EAN) | 7638900253023 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 4,49 zł (3,65 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Rewolucyjne baterie Energizer® Multi Drain zapewniają większą niezawodność oraz posiadają imponujący, 7-letni ,okres ważności. Wykorzystując innowacyjną technologię chemiczną ogniw, baterie Energizer® Multi Drain łączą w sobie najlepsze cechy baterii zarówno o wysokiej, jak i niskiej pojemności. Teraz, kiedy wymagane są różne typy baterii, potrzeba tylko jednej. Tak w przypadku niskich wymagań energetycznych (prosty zegarek analogowy), jak i w przypadku wysokich (cyfrowy zegarek elektroniczny).
Zalety bezrtęciowych baterii Multi – Drian:
•Multi Drain nie zawiera rtęci.
•Wysoka wydajność.
•Długi okres ważności–baterie są zawsze gotowe do użycia.
Zalety bezrtęciowych baterii Multi – Drian:
•Multi Drain nie zawiera rtęci.
•Wysoka wydajność.
•Długi okres ważności–baterie są zawsze gotowe do użycia.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Klasa ETIM: | Bateria jednorazowa |
| Oznaczenie rozmiaru: | Pastylkowa - zegarkowa |
| Liczba cel: | 1 |
| Model: | Srebrowo-tlenkowe |
| Napięcie znamionowe: | 1,55 V |
| Pojemność: | 24 mAh |
| Oznaczenie IEC: | SR 66 |
| Wysokość łącznie z biegunem: | 2,6 mm |
| Średnica: | 6,8 mm |
| Odpowiednie do zastosowań Ex: | nie |
| Ciężar: | 0,42 g |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Energizer France SAS
2 rue Jacques Daguerre , 92500 Rueil-Malmaison, Francja
mail: Customersupport@energizer.com
www: energizer.eu
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-10 09:51:01 |
| Pliki do pobrania: |