Oprawa hermetyczna Philips Ledinaire WT050C 1xTLED L1200 5 lat gwar
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Signify Poland Sp. z o.o. (Philips Lighting) / PHILIPS |
| Symbol | 911401807381 |
| Kod GTIN (EAN) | 8710163366029 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 98,89 zł (80,40 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Promocje powiązane z tym produktem
-
Promocja Signify-BON w prezencie
Zrób na B2B zakupy produktów Signify i otrzymaj bon zakupowy Pluxee
-
SIGNIFY - Wrzuć wyższy bieg z Signify po nagrody
Jesteś instalatorem i często podejmujesz się przeróżnych modernizacji oświetlenia w szkołach, w szpitalach, na boiskach i obiektach sportowych?
Bez dwóch zdań potrzebujesz niezawodnego wsparcia w swojej pracy.Promocja aktywna do 2026-05-31
Opis
L1200 mm, IP65 | Zabezpieczone przed przenikaniem kurzu, strugoodporne, IK08 | 5 J ochrona przed wandalami, Klasa bezpieczeństwa II
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| punkty elektroklub: | 12 |
| Waga brutto: | 910 g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Klasa ETIM: | Osprzęt mechaniczny do opraw oświetleniowych |
| Rodzaj akcesorium/części: | Obudowa ochronna |
| Akcesorium: | nie |
| Część zamienna/zapasowa: | nie |
| Przezroczysty: | tak |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Długość: | 1 280 mm |
| Szerokość: | 69 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Signify I.B.R.S. / C.C.R.I.
Noméro 10461, 5600 VB Eindhoven, Holandia
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-03-26 19:00:06 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |