2-POŁ ŁĄCZNIK POKR NIEB.2ZW PODŚW. PIERŚCIEŃ NIKLOWANY ST22-PL.N-20-230-BA9\230
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | SPAMEL Spółdzielnia Inwalidów |
| Symbol | ST22-PL.N-20-230-BA9\230 |
| Kod GTIN (EAN) | 5907723075368 |
| Jednostka | sztuka |
Opis
Zastosowanie
Przyciski sterownicze SP22 służą do załączania bądź rozłączania prądów o natężeniu do 2,5 A, sygnalizacji świetlnej oraz dźwiękowej w pulpitach maszyn, szafach sterowniczych.
obwodach sterowniczych. Przyciski sterownicze SP22 przewidziane są do wbudowania w znormalizowane otworyo średnicy 22.3 mm, wykonane w pulpitach (tablicach) sterowniczo-sygnalizacyjnych
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 58 g |
| Waga brutto: | 67 g |
| Klasa ETIM: | Przełącznik obrotowy, kompletny |
| Średnica otworu: | 22 mm |
| Wysokość otworu: | 1 mm |
| Szerokość otworu: | 22 mm |