GNIAZDO Z WYŁĄCZNIKIEM I BLOKADĄ 16A 400V 3P+PE IP67 GB01\R112
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | SPAMEL Spółdzielnia Inwalidów |
| Symbol | GB01\R112 |
| Kod GTIN (EAN) | 5907723002302 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 687,42 zł (558,88 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Zestawy typu GB są przeznaczone do instalacji przemysłowych. Wielkości prądowe: 16 i 32 A. Stopień ochrony: IP44, IP67. Blokada mechaniczna: łącznika nie można załączyć bez wtyczki, wtyczki nie można wyciągnąć w pozycji "załącz". Możliwość zamykania na kłódkę. Duża przestrzeń montażowa. Obudowa wykonana z odpornej na uderzenia mieszanki poliwęglanu i ABS.
GB01 - obudowa większa, możliwe połączenia przelotowe - 30 mm odstęp między płytą montażową a obudową.
Zestawy GB są zgodne z wymaganiami norm: PN-EN 60439-3, PN-EN 60439-1.
GB01 - obudowa większa, możliwe połączenia przelotowe - 30 mm odstęp między płytą montażową a obudową.
Zestawy GB są zgodne z wymaganiami norm: PN-EN 60439-3, PN-EN 60439-1.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 1,15 kg |
| Waga brutto: | 1,15 kg |
| Klasa ETIM: | Zestaw gniazd CEE (IEC 60309) |
| Gniazdo wtykowe CEE 16A: | 1x16A 3p 230V |
| Gniazdo wtykowe CEE 32A: | Brak |
| Gniazdo wtykowe CEE 63A: | Brak |
| Gniazdo wtykowe CEE 125A: | Brak |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F): | 0 |
| Liczba gniazd typu 13 (norma szwajcarska): | 0 |
| Liczba gniazd typu 15 (norma szwajcarska): | 0 |
| Liczba gniazd typu 23 (norma szwajcarska): | 0 |
| Liczba gniazd typu 25 (norma szwajcarska): | 0 |
| Rodzaj zabezpieczenia: | Brak |
| Wyłącznik różnicowoprądowy: | Brak |
| Liczba wyłączników nadprądowych: | 0 |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie / możliwość podłączenia: | 1 przewód (rozgałęzienie) |
| Rodzaj podłączenia sieciowego: | M25 |
| Rodzaj obsługi: | Montaż ścienny |
| Stopień ochrony (IP): | IP67 |
| Model wojskowy: | nie |
| Kolor: | Szary |
| Wysokość: | 196 mm |
| Szerokość: | 130 mm |
| Głębokość: | 115 mm |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
S.I. Spamel
Wojska Polskiego 3, 56- 416 Twardogóra, Polska
mail: bezpieczenstwo@spamel.com.pl
www: spamel.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-01-22 10:19:01 |
| Pliki do pobrania: |