Łącznik Krzywkowy 16A, Rozłącznik 0-1 (3 - biegunowy), mocowanie do bazoszynowe czoło zamykane żółto/czerwone SK16-2.8211\BS28
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | SPAMEL Spółdzielnia Inwalidów |
| Symbol | SK16-2.8211\BS28 |
| Kod GTIN (EAN) | 5907723035799 |
| Jednostka | sztuka |
Opis
Zastosowanie
IEC 60068-2-6 (wibracje),
IEC 60068-2-27 (udary),
IEC 60068-2-2 (suche gorąco),
IEC 60068-2-1 (zimno),
IEC 60068-2-30 (wilgotne gorąco),
IEC 60068-2-52 (mgła solna).
Budowa
Ze względu na sposób mocowania oferowane są łączniki:
• Do pulpitu - P
• Do bazo-szyny (TS35) - BS
• W obudowie - OB11, OB12, OB13, OB14
• W obudowie z lampką OB11 L, OB12 L, OB13 L, OB14 L
• Do szyny (TS35) z maskownicą modułówą - S10,
Linki
» Łączniki krzywkowe SK 10/16/20
» Łączniki krzywkowe SK 25/32/40
» Czoła do łączników SK
» Wyszukiwarka łączników (schematy, diagramy)
IEC 60068-2-6 (wibracje),
IEC 60068-2-27 (udary),
IEC 60068-2-2 (suche gorąco),
IEC 60068-2-1 (zimno),
IEC 60068-2-52 (mgła solna).
Budowa
• Do pulpitu - P
• Do bazo-szyny (TS35) - BS
Linki
» Czoła do łączników SK
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 118,7 g |
| Waga brutto: | 126,7 g |
| Klasa ETIM: | Rozłącznik |
| Model: | Przełącznik |
| Z pozycją 0: | tak |
| Z powrotem do położenia 0: | nie |
| Znamionowy prąd ciągły Iu: | 16 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V: | 3,5 kW |