Łącznik Krzywkowy 16A, Rozłącznik 0-1 (3 - biegunowy), mocowany do pulpitu czoło źółto szare pokrętło czerwone ŁK16R-2.8211\P04
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | SPAMEL Spółdzielnia Inwalidów |
| Symbol | ŁK16R-2.8211\P04 |
| Kod GTIN (EAN) | 5907723006768 |
| Jednostka | sztuka |
Opis
Zastosowanie
IEC 60068-2-6 (wibracje),
IEC 60068-2-27 (udary),
IEC 60068-2-2 (suche gorąco),
IEC 60068-2-1 (zimno),
IEC 60068-2-30 (wilgotne gorąco),
IEC 60068-2-52 (mgła solna).
Budowa
Ze względu na sposób mocowania są oferowane łączniki:
• Do pulpitu - P
• Do bazy - B
• Do szyny - S
• W obudowie - OB1, OB2, OB3, OB4
• W obudowie podtynkowej - OBP1
Linki
» Łączniki krzywkowe ŁKR
» Czoła do łączników krzywkowych ŁKR
» Wyszukiwarka łączników (schematy, diagramy)
IEC 60068-2-6 (wibracje),
IEC 60068-2-27 (udary),
IEC 60068-2-2 (suche gorąco),
IEC 60068-2-1 (zimno),
IEC 60068-2-52 (mgła solna).
Budowa
• Do pulpitu - P
• Do bazy - B
• Do szyny - S
Linki
» Łączniki krzywkowe ŁKR
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 175,8 g |
| Waga brutto: | 188,8 g |
| Klasa ETIM: | Rozłącznik |
| Model: | Przełącznik |
| Liczba biegunów: | 3 |
| Z pozycją 0: | tak |
| Z powrotem do położenia 0: | nie |
| Znamionowy prąd ciągły Iu: | 16 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V: | 8 kW |