Łącznik Krzywkowy 20A, Rozłącznik 1-0-2 (2 - biegunowy), mocowanie do pulpitu czoło zamykane żółto/czerwone SK20G-2.8338\P08
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | SPAMEL Spółdzielnia Inwalidów |
| Symbol | SK20G-2.8338\P08 |
| Jednostka | sztuka |
Opis
Nowy łącznik krzywkowy SK10G jest kontynuacją rodziny łączników SK w którym dodano nowe cech funkcjonalne. Służy on do załączania i rozłączania prądów o natężeniu do 20A.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 111,9 g |
| Waga brutto: | 119,9 g |
| Klasa ETIM: | Rozłącznik |
| Model: | Przełącznik |
| Z pozycją 0: | tak |
| Z powrotem do położenia 0: | nie |
| Znamionowy prąd ciągły Iu: | 20 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V: | 4 kW |