Złączka prosta PVC do rur elektroinstalacyjnych ZPL 16 (100szt/opak)
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | TT PLAST S.A. |
| Symbol | 10133 |
| Kod GTIN (EAN) | 5908312752219 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 1,94 zł (1,58 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 0,54 zł / szt. (0,44 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Materiał: PVC
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Klasa ETIM: | Element przejściowy/łączący do rur/kanałów instalacyjnych |
| Wysokość: | 80 mm |
| Szerokość: | 20 mm |
| Średnica rury: | 16 mm |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Bezhalogenowe: | nie |
| Kolor: | Biały |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
Dynamik O/Kraków
Kraków, Albatrosów 13
Kraków, Albatrosów 13
Dystans:
20 sztuk
0,54 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
TT PLAST S.A.
Targowisko 476, 32-015 Kłaj, Polska
tel: 122844641 mail: biuro@ttplast.com
www: ttplast.com
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2025-05-19 00:03:43 |
| Pliki do pobrania: |