PIATTA 18W CCT 230V IP44 250x47MM CZARNY OKRĄGŁA ELEWACYJNA
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Wojnarowscy Sp. z o.o. |
| Symbol | SLI003031CCT_PW |
| Kod GTIN (EAN) | 5904433153546 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 67,65 zł (55,00 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 31,33 zł / szt. (25,47 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 18 W |
| Prąd znamionowy | 135 mA |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Częstotliwość | 50HZ Hz |
| Limeny | 1800 lm |
| Kolor światła | CCT |
| Wymiary A x B x C | 250x47 mm |
| Kąt światła | - ° |
| Klasa EEI EPREL | E |
| Klasa IP | IP44 |
| Długość życia | 17000 h |
| Gwarancja | 2 y |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Materiał | TWORZYWO SZTUCZNE |
| Możliwość ściemniania | NIE |
| Kolor | CZARNY |
| Zastosowanie | wew/zew |
| Temperatura barwowa | 3000/4000/6000 K |
| Oprawa zawiera źródło światła | + |
| Klasa ochrony | II |
| Sposób montażu | NATYNKOWY |
| Box length | 255 mm |
| Box width | 54 mm |
| Box height | 258 mm |
| Useful luminous flux | 2350 lm |
| Useful luminous flux angle | 360 ° |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
MEGAel O/Tarnów
TARNÓW, Moscickiego 155
TARNÓW, Moscickiego 155
Dystans:
6 sztuk
31,33 zł/szt.
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
WOJNAROWSCY Sp. z o.o.
Gospodarcza 16, 40-432 Katowice, Polska
mail: info@spectrumled.pl
www: spectrumled.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2025-12-01 10:39:15 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |