NOCTIS LUX 3 NAŚWIETLACZ 10W NW 230V IP65 90x75x27mm CZARNY
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Wojnarowscy Sp. z o.o. |
| Symbol | SLI029048NW_PW |
| Kod GTIN (EAN) | 5904433105903 |
| Jednostka | sztuka |
| Towar wycofany: | Towar został wycofany z oferty producenta lub dostawcy. Może nadal być dostępny, jeśli któraś z hurtowni ma go jeszcze w swoim magazynie. |
| Cena na wyprzedaży | od 12,50 zł / szt. (10,16 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 10 W |
| Prąd znamionowy | 45 mA |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Częstotliwość | 50HZ Hz |
| Limeny | 975 lm |
| Kolor światła | NW |
| Wymiary A x B x C | 90x75x27 mm |
| Kąt światła | 100 ° |
| Klasa EEI EPREL | E |
| Klasa IP | IP65 |
| Długość życia | 17000 h |
| OK | 07 |
| Gwarancja | 2 y |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Materiał | ALUMINIUM, GLASS |
| Możliwość ściemniania | NIE |
| Kolor | CZARNY |
| Zastosowanie | zew |
| Dołączone źródło zasilania | + |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Klasa ochrony | I |
| Sposób montażu | NATYNKOWY |
| Box length | 95 mm |
| Box width | 30 mm |
| Box height | 83 mm |
| Useful luminous flux | 975 lm |
| Useful luminous flux angle | 120 ° |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
Dynamik O/Kraków
Kraków, Albatrosów 13
Kraków, Albatrosów 13
Dystans:
2 sztuki
12,50 zł/szt.
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje