SPS 2 ŁĄCZNIK L LEWY BIAŁY SPECTRUM L-L
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Wojnarowscy Sp. z o.o. |
| Symbol | WOJ+05177 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902650545557 |
| Jednostka | sztuka |
| Towar wycofany: | Towar został wycofany z oferty producenta lub dostawcy. Może nadal być dostępny, jeśli któraś z hurtowni ma go jeszcze w swoim magazynie. |
| Cena na wyprzedaży | od 40,74 zł / szt. (33,12 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Wymiary A x B x C | 100x32x100 mm |
| Klasa IP | IP20 |
| Gwarancja | 2 y |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Materiał | ALUMINIUM |
| Kolor | BIAŁY |
| Zastosowanie | WEW |
| Klasa ochrony | I |
| Sposób montażu | NATYNKOWY/ZWIESZANY |
| Box length | 95 mm |
| Box width | 95 mm |
| Box height | 35 mm |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
Dynamik O/Kielce
Kielce, Zagnańska 71
Kielce, Zagnańska 71
Dystans:
2 sztuki
40,74 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
WOJNAROWSCY Sp. z o.o.
Gospodarcza 16, 40-432 Katowice, Polska
mail: info@spectrumled.pl
www: spectrumled.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2025-11-28 10:31:44 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |