LED KULKA E-14 230V 4W COG NW CLEAR SPECTRUM
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Wojnarowscy Sp. z o.o. |
| Symbol | WOJ+14334 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902650564893 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 7,69 zł (6,25 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 4 W |
| Prąd znamionowy | 40 mA |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Częstotliwość | 50HZ Hz |
| Limeny | 510 lm |
| Kolor światła | NW |
| Wymiary A x B x C | 45x78 mm |
| Kąt światła | 300 ° |
| Klasa EEI | E |
| Klasa EEI EPREL | E |
| Długość życia | 17000 h |
| Trzonek | E14 |
| Gwarancja | 2 y |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Możliwość ściemniania | NIE |
| Zastosowanie | wew |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Box length | 46 mm |
| Box width | 46 mm |
| Box height | 85 mm |
| Useful luminous flux | 510 lm |
| Useful luminous flux angle | 360 ° |
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
WOJNAROWSCY Sp. z o.o.
Gospodarcza 16, 40-432 Katowice, Polska
mail: info@spectrumled.pl
www: spectrumled.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 14:57:26 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |