LED GLS E-27 230V 11W COG WW MILKY SPECTRUM
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Wojnarowscy Sp. z o.o. |
| Symbol | WOJ+14364 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902650567412 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 18,76 zł (15,25 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 9,74 zł / szt. (7,92 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 11 W |
| Prąd znamionowy | 80 mA |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Częstotliwość | 50HZ Hz |
| Limeny | 1450 lm |
| Kolor światła | WW |
| Wymiary A x B x C | 61x122 mm |
| Kąt światła | 300 ° |
| Klasa EEI | E |
| Klasa EEI EPREL | E |
| Długość życia | 17000 h |
| Trzonek | E27 |
| Gwarancja | 2 y |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Możliwość ściemniania | NIE |
| Zastosowanie | wew |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Box length | 61 mm |
| Box width | 61 mm |
| Box height | 108 mm |
| Useful luminous flux | 1450 lm |
| Useful luminous flux angle | 360 ° |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Łomianki
Łomianki Kiełpin Poduchowny, Warszawska 380
Łomianki Kiełpin Poduchowny, Warszawska 380
Dystans:
2 sztuki
9,74 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
WOJNAROWSCY Sp. z o.o.
Gospodarcza 16, 40-432 Katowice, Polska
mail: info@spectrumled.pl
www: spectrumled.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 14:57:29 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |