LED ŚWIECOWA E-14 230V 2.5W COG NW MODERNSHINE SPECTRUM
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Wojnarowscy Sp. z o.o. |
| Symbol | WOJ+14467 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902650575363 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 13,84 zł (11,25 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 7,26 zł / szt. (5,90 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 2,5 W |
| Prąd znamionowy | 20 mA |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Częstotliwość | 50HZ Hz |
| Limeny | 150 lm |
| Kolor światła | NW |
| Wymiary A x B x C | 37x99 mm |
| Kąt światła | 300 ° |
| Klasa EEI | G |
| Klasa EEI EPREL | G |
| Długość życia | 17000 h |
| Trzonek | E14 |
| Gwarancja | 2 y |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Możliwość ściemniania | NIE |
| Zastosowanie | wew |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Box length | 40 mm |
| Box width | 40 mm |
| Box height | 110 mm |
| Useful luminous flux | 150 lm |
| Useful luminous flux angle | 360 ° |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
ELEKTROMIL Suwałki
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
Dystans:
8 sztuk
7,26 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
WOJNAROWSCY Sp. z o.o.
Gospodarcza 16, 40-432 Katowice, Polska
mail: info@spectrumled.pl
www: spectrumled.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 14:57:28 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |