LED GLS E-27 230V 3.8W COG A-CLASS CW CLEAR SPECTRUM 5 lat gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Wojnarowscy Sp. z o.o. |
| Symbol | WOJ+14641 |
| Kod GTIN (EAN) | 5904433131650 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 15,50 zł (12,60 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 3,8 W |
| Prąd znamionowy | 35 mA |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Częstotliwość | 50HZ Hz |
| Limeny | 806 lm |
| Kolor światła | CW |
| Wymiary A x B x C | 60x106 mm |
| Kąt światła | 300 ° |
| Klasa EEI | A |
| Klasa EEI EPREL | A |
| Długość życia | 50000 h |
| Trzonek | E27 |
| Gwarancja | 5 y |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Możliwość ściemniania | NIE |
| Temperatura barwowa | 6000 K |
| Box length | 61 mm |
| Box width | 61 mm |
| Box height | 108 mm |
| Useful luminous flux | 806 lm |
| Useful luminous flux angle | 360 ° |
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
WOJNAROWSCY Sp. z o.o.
Gospodarcza 16, 40-432 Katowice, Polska
mail: info@spectrumled.pl
www: spectrumled.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2025-12-01 10:39:11 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |