LED GU10 230V 7.5W SMD 30st WW z soczewką szklana SPECTRUM PREMIUM
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Wojnarowscy Sp. z o.o. |
| Symbol | WOJ+14707 |
| Kod GTIN (EAN) | 5904433175128 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 24,48 zł (19,90 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 7,5 W |
| Prąd znamionowy | 58 mA |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Częstotliwość | 50HZ Hz |
| Limeny | 1100 lm |
| Kolor światła | WW |
| Wymiary A x B x C | 50x54 mm |
| Kąt światła | 30 ° |
| Klasa EEI EPREL | D |
| Długość życia | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Gwarancja | 2 y |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Możliwość ściemniania | NIE |
| Zastosowanie | wew |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Światł. szczyt. | 1600 |
| Box length | 50 mm |
| Box width | 50 mm |
| Box height | 59 mm |
| Useful luminous flux | 1000 lm |
| Useful luminous flux angle | 90 ° |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
WOJNAROWSCY Sp. z o.o.
Gospodarcza 16, 40-432 Katowice, Polska
mail: info@spectrumled.pl
www: spectrumled.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2025-12-01 10:39:18 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |