DILMP45-10(230V50HZ,240V60HZ) Stycznik mocy 4 biegun. 45A [AC-1] 1Z 0R
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | EATON Electric Sp. z o.o. (MOELLER) |
| Symbol | 109826 |
| Kod GTIN (EAN) | 4015081093960 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 621,43 zł (505,23 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 231,63 zł / szt. (188,32 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Stycznik, Zastosowanie: Styczniki dla 4-biegunowych odbiorników elektrycznych, Styczniki do 200 A, 4-biegunowy, Kategoria użytkowa: AC-1: Obciążenia nieindukcyjne lub obciążenia o małej indukcyjności, piece oporowe, NAC-3: Standardowe silniki indukcyjne AC: rozruch, wyłączanie w trakcie pracy, Sposób podłączenia: Zaciski śrubowe, Liczba biegunów: 4-biegunowy, 380 V 400 V: Ie= 25 A, Konwencjonalny prąd termiczny, 3-biegunowy, 50–60 Hz Otwarcie przy 40°C: Ith =Ie= 45 A, w obudowie: Ith= 36 A, Konwencjonalny prąd termiczny, 1 biegun otwarcie: Ith = 117 A, w obudowie: Ith= 105 A, 220 V 230 V: P= 7,5 kW, 380 V 400 V: P= 11 kW, 660 V 690 V: P = 14 kW, Zestyki Z = zwierne: 1 NO
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 490 g |
| Kraj pochodzenia | Rumunia |
| Klasa ETIM: | Stycznik AC |
| Szerokość: | 58 mm |
| Wysokość: | 85 mm |
| Głębokość: | 97 mm |
| Wersja modułowa: | nie |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V: | 11 kW |
| Liczba styków głównych zwiernych: | 4 |
| Liczba styków głównych rozwiernych: | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych: | 1 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych: | 0 |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V: | 25 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V: | 45 A |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz: | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: | 240 - 240 V |
| Rodzaj podłączenia styków głównych: | Połączenie śrubowe |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz: | 24 - 690 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz: | 24 - 690 V |
| Rodzaj napięcia sterowania: | AC |
| Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V: | 15 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V: | 7 kW |
| Znamionowa moc pracy NEMA: | 11 kW |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
Elektra o/Warszawa
Warszawa, ul. Bartycka 26 pawilon 34,
Warszawa, ul. Bartycka 26 pawilon 34,
Dystans:
1 sztuka
231,63 zł/szt.
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje