DILA-22(230V50/60HZ) Stycznik pomocniczy DILA,2NO/2NC, sterowanie 230VAC 50/60Hz
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | EATON Electric Sp. z o.o. (MOELLER) |
| Symbol | 276407 |
| Kod GTIN (EAN) | 4015082764074 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 457,98 zł (372,34 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 209,52 zł / szt. (170,34 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Hulprelais, assortiment: DILA relais, toepassing: magneetschakelaar, beschrijving: Basisapparaten met positieve bedieningscontacten, aansluittechniek: schroefklemmen, nominale bedrijfsstroom AC-15 220 V 230 V 240 V: Ie= 4 A, 380 V 400 V 415 V: Ie= 4 A, contacten no = normaal open: 2 no, contacten nc = normaal gesloten: 2 nc, codenummer en versie van combinatie specifiek nummer: 22D, kan worden gecombineerd met hulpcontactmodule: DILA-XHI(V)…, stuurspanning: 230 V 50/60 Hz, spanning AC/DC: AC-bedrijf, beschermingsgraad: IP20, instructies: contactnummers volgens EN 50011, markeringen op spoelklemmen volgens EN 50005
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 237 g |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Klasa ETIM: | Stycznik pomocniczy, przekaźnik |
| Szerokość: | 45 mm |
| Głębokość: | 75 mm |
| Znamionowy prąd pracy Ie, 400 V: | 4 A |
| Sposób montażu: | Szyna DIN |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz: | 230 - 230 V |
| Znamionowy prąd załączania: | 16 A |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: | 230 - 230 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz: | 17 - 500 V |
| Sposób przyłączenia obwodu pomocniczego: | Połączenie śrubowe |
| Znamionowy prąd pracy: | 16 A |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych: | 0 |
| Napięcie pracy dla DC: | 24 - 220 V |
| Ze wskaźnikiem LED: | nie |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz: | 17 - 500 V |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych: | 2 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych: | 2 |
| Rodzaj napięcia zasilania: | AC/DC |
| Wysokość: | 68 mm |
| Rodzaj napięcia sterowania: | AC |
| Obsługa ręczna: | nie |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych wyprzedzających: | 0 |
| Złącze (interfejs): | nie |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych zwłocznych: | 0 |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
Elektra o/Leszno
Leszno, ul. Fabryczna 27
Leszno, ul. Fabryczna 27
Dystans:
1 sztuka
209,52 zł/szt.
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje