DILM50(230V50HZ,240V60HZ) Stycznik mocy, I=50A [AC-3]
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | EATON Electric Sp. z o.o. (MOELLER) |
| Symbol | 277830 |
| Kod GTIN (EAN) | 4015082778309 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 1 507,80 zł (1 225,85 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 313,98 zł / szt. (255,27 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Stycznik, Zastosowanie: Styczniki do silników, Styczniki do 170 A, 3-biegunowy, Kategoria użytkowa: AC-1: Obciążenia nieindukcyjne lub obciążenia o małej indukcyjności, piece oporowe, NAC-3: Standardowe silniki indukcyjne AC: rozruch, wyłączanie w trakcie pracy, AC-4: Stand. silniki indukcyjne AC: rozruch, podłączanie, cofanie, praca spowolnion, Sposób podłączenia: Zaciski śrubowe, Uwagi: Odpowiednie również dla silników o klasie sprawności IE3., Urządzenia spełniające normy IE3 są oznaczone odpowiednim logo na opakowaniu., Liczba biegunów: 3-biegunowy, Znamionowy prąd roboczy AC-3, 380 V 400 V: Ie= 50 A, Znamionowy prąd roboczy AC-1 Prąd cieplny umowny na wolnym powietrzu, 3-biegunowy
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 872 g |
| Kraj pochodzenia | Rumunia |
| Klasa ETIM: | Stycznik AC |
| Szerokość: | 55 mm |
| Głębokość: | 132,1 mm |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz: | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: | 240 - 240 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz: | 230 - 690 V |
| Znamionowa moc pracy NEMA: | 29,8 kW |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz: | 230 - 690 V |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych: | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych: | 0 |
| Liczba styków głównych rozwiernych: | 0 |
| Liczba styków głównych zwiernych: | 3 |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V: | 80 A |
| Wysokość: | 115 mm |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V: | 50 A |
| Rodzaj napięcia sterowania: | AC |
| Wersja modułowa: | nie |
| Rodzaj podłączenia styków głównych: | Połączenie śrubowe |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V: | 22 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V: | 10 kW |
| Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V: | 21 A |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
Dynamik O/CIE
Kraków, Pachońskiego 9
Kraków, Pachońskiego 9
Dystans:
1 sztuka
313,98 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje