FWP-25G10F Wkładka szybka, 25 A, AC 690 V, 10 x 38, gR, IEC, UL
Informacja
Wartość
Dostawca
EATON Electric Sp. z o.o.
(MOELLER)
Symbol
FWP-25G10F
Kod GTIN (EAN)
Jednostka
sztuka
Cena katalogowa
Bezpiecznik, Wkładka bezpiecznikowa, Wysoka prędkość, 25 A, AC 690 V, 10 x 38, gR, IEC, UL, cylindryczny, IEC 60269-4, UL 248-13, Zdolność wyłączania 200 kA
Informacja
Wartość
Waga netto:
7,7 g
Kraj pochodzenia
Hiszpania
Klasa ETIM:
Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna
Model:
Bezpiecznik ceramiczny
Rozmiar:
10x38 mm
Rodzaj napięcia:
AC
Prąd znamionowy:
25 A
Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269:
gR
Rodzaj wskaźnika zadziałania:
Inne
Charakterystyka wyzwalania:
Inne
Strata mocy przy prądzie znamionowym:
5,52 W
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym, AC:
200 kA
Znamionowa częstotliwość pracy:
45 - 62 Hz
Napięcie znamionowe AC:
690 V
Zamów
Rzeszów,
ul. Podkarpacka 61
oddziałów: 4
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
Sanok, ul. Lipińskiego 73
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
Piaseczno,
ul.Jana Pawła II 62
oddziałów: 1
Piaseczno, Jana Pawła II 62
oddziałów: 4
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kwidzyn
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Bydgoszcz
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kościerzyna
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Grudziądz
Grudziądz, Droga Łąkowa 25
Warszawa,
ul. Spisaka 11A
oddziałów: 2
oddziałów: 7
Nowy Sącz, Grunwaldzka 243
Nowy Targ, Al.Tysiąclecia 97
Przemysl, Konopnickiej 25
Staszów, ul.Tadeusza Kościuszki 2
Sandomierz, Kwiatkowskiego 75
Kraków,
ul. Albatrosów 13
oddziałów: 7
Dynamik O/Kraków - Wydział projektowy
Dynamik O/Kraków - Produkcja rozdzielnic
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 32
Bielsko-Biała,
ul. Katowicka 180
oddziałów: 6
Karel 2 Bielsko-Biała (010)
Bielsko-Biała, Katowicka 180
Karel 2 Oddział Mikołów (030)
Karel 2 Oddział Tychy (050)
Karel 2 Oddział Żory (060)
Karel 2 Oddział Wadowice (070)
Karel 2 Oddział Wisła (080)
Limanowa,
ul. Tarnowska 9D
oddziałów: 10
Elektret O/Limanowa Salon
Limanowa, Józefa Marka 20
Elektret O/Limanowa Sklep
Limanowa, Jana Pawła II 5a
Mszana Dolna, Starowiejska 39
Myślenice, Słowackiego 96b
Elektret Limanowa Centrala
Szaflary,
ul. Zakopiańska 18
oddziałów: 2
Szaflary, ul. Zakopiańska 18
Zakopane, ul. Szymony 25 a
oddziałów: 1
Gniezno,
ul. Słoneczna 40a
oddziałów: 15
ELEKTRO-HURT Gniezno/magazyn centralny/
Gniezno, Słoneczna 40a magazyn centralny
Komorniki, Kolejowa 187/189
Witkowo, Powstańców Wielkopolskich 2
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 60
ELEKTRO-HURT o/Częstochowa
Częstochowa, Piotrkowska 16
ELEKTRO-HURT o/Inowrocław
Inowrocław, Marcinkowskiego 111
oddziałów: 15
GDAŃSK, Marynarki Polskiej 82/84
OLECKO, Wojska Polskiego 3
MRĄGOWO, Wojska Polskiego 6i
TCZEW, Armii Krajowej 84A
ELEKTRYK STAROGARD GDAŃSKI
STAROGARD GDAŃSKI, Norwida 1
Lublin,
ul. Energetyków 15
ELEKTRO-SPARK CENTRALA LUBLIN
ELEKTRO-SPARK O.BIAŁA PODLASKA
Biała Podlaska, Brzeska 162
ELEKTRO-SPARK O. OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Ostrowiec Świętokrzyski, Zagłoby 30
ELEKTRO-SPARK O. ŚWIEBODZICE
Świebodzice, Wałbrzyska 38 (budynek E)
ELEKTRO-SPARK O. SZCZECIN
Police, Słowackiego Juliusza 2
Szówsko, Książąt Czartoryskich 30
ELEKTRO-SPARK - LUPR - Zemborzycka
oddziałów: 5
MEGA O/Nowy Sącz-Krakowska
oddziałów: 13
Gliwice, ul. Bojkowska 51
Wrocław, ul. Stargardzka 2
Katowice, Konduktorska 42
Kraków, Powstańców Wlkp. 7a
Łódź, ul. Pogonowskiego 56/58
Gdynia, Chwaszczyńska 170d
Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona 318
Częstochowa, ul. Rydza Śmigłego 40
Białystok,
ul. Handlowa 6C
Chodzież,
ul. Żeromskiego 14
Elektro Dom Hurtownia Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Grudzińskich 19
Elektro Dom Sklep Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Żeromskiego 14
Elektro Dom Hurtownia Wągrowiec
WĄGROWIEC, ul. Kolejowa 21
Elektro Dom Hurtownia Piła
Elektro Dom Salon Oświetlenia Poznań
POZNAŃ, ul. Obornicka 229
Elektro Dom Salon Oświetlenia Bydgoszcz
BYDGOSZCZ, ul. Fordońska 40
Elektro Dom Hurtownia Oborniki
Gorzów Wielkopolski,
Żwirowa 15-17
ANMAR Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 15-17
Tarnów,
ul. Mościckiego 155
Suwałki,
ul. Mickiewicza 10
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
oddziałów: 5
Biała Podlaska, Handlowa 1
Białystok,
ul. Baranowicka 115
oddziałów: 6
Białystok, Baranowicka 115
Augustów, ul. Nadrzeczna 3
Sokółka, ul. Mariańska 32
Zambrów, ul. Legionowa 9A
ELHURT-ELMET o/Siemiatycze
Siemiatycze, ul. Tadeusza Kościuszki 31
Legionowo Michałów Reginów,
ul. Warszawska 10 B
DORIAN DKL Sp. z o.o. - centrala Legionowo
Legionowo Michałów-Reginów, Warszawska 10B
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ciechanów
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ostrołęka
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Warszawa-Wawer
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Mława
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Płock
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Łomianki
Łomianki Kiełpin Poduchowny, Warszawska 380
Bielsko-Biała,
ul. Legionów 93
oddziałów: 3
KARO ELEKTRO PLUS Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Legionów 93
KARO ELEKTRO PLUS O/Kraków
Kraków, Klimeckiego 14, Pawilon D
oddziałów: 3
Lemar Electric Sp. z o.o.
Lemar Electric sp. z o.o. Kielce
Lemar Electric Sp. z o.o. Czeladź
oddziałów: 9
Śrem, pl. 20 Października 35,
Wrocław, ul. Muchoborska 18 budynek Gamma I piętro, pok.G-1.55.1
Lębork, Al. Niepodległości 8
Turek, ul. Milewskiego 14
Koszalin, Gnieźnieńska 106
Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 39A