PV-350A-3L-15 350A 1500V 3L PV
Informacja
Wartość
Dostawca
EATON Electric Sp. z o.o.
(MOELLER)
Symbol
PV-350A-3L-15
Kod GTIN (EAN)
Jednostka
sztuka
Cena katalogowa
Bezpiecznik, wkładka topikowa, szybka, 350 A, DC 1500 V, 3L, 75 x 205 mm, gPV, IEC, UL, ze wskaźnikiem, korpus prostopadłościenny z zaciskami nożowymi, łączniki i rozłączniki paneli fotowoltaicznych, IEC 60269-6, UL 2579, zdolność wyłączania 100 kA, opcjonalne akcesoria podstawa bezpiecznikowa SD3L-S
Informacja
Wartość
Waga netto:
2,6 kg
Kraj pochodzenia
Węgry
Klasa ETIM:
Bezpiecznik HRC
Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269:
3L
Rodzaj prądu:
DC
Napięcie znamionowe DC:
1 500 V
Prąd znamionowy:
355 A
Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269:
gPV
Zdolność łączeniowa:
100 kA
Kod koloru:
Biały
Rodzaj wskaźnika zadziałania:
Wskaźnik górny
Strata mocy przy prądzie znamionowym:
84 W
System bezpiecznikowy zgodny z IEC 60269:
Inne
Zamów
oddziałów: 15
GDAŃSK, Marynarki Polskiej 82/84
OLECKO, Wojska Polskiego 3
MRĄGOWO, Wojska Polskiego 6i
TCZEW, Armii Krajowej 84A
ELEKTRYK STAROGARD GDAŃSKI
STAROGARD GDAŃSKI, Norwida 1
Bielsko-Biała,
ul. Legionów 93
oddziałów: 3
KARO ELEKTRO PLUS Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Legionów 93
KARO ELEKTRO PLUS O/Kraków
Kraków, Klimeckiego 14, Pawilon D
oddziałów: 5
MEGA O/Nowy Sącz-Krakowska
oddziałów: 5
Biała Podlaska, Handlowa 1
Warszawa,
ul. Spisaka 11A
oddziałów: 2
Bielsko-Biała,
ul. Katowicka 180
oddziałów: 6
Karel 2 Bielsko-Biała (010)
Bielsko-Biała, Katowicka 180
Karel 2 Oddział Mikołów (030)
Karel 2 Oddział Tychy (050)
Karel 2 Oddział Żory (060)
Karel 2 Oddział Wadowice (070)
Karel 2 Oddział Wisła (080)
Białystok,
ul. Baranowicka 115
oddziałów: 6
Białystok, Baranowicka 115
Augustów, ul. Nadrzeczna 3
Sokółka, ul. Mariańska 32
Zambrów, ul. Legionowa 9A
ELHURT-ELMET o/Siemiatycze
Siemiatycze, ul. Tadeusza Kościuszki 31
Lublin,
ul. Energetyków 15
oddziałów: 15
ELEKTRO-SPARK CENTRALA LUBLIN
ELEKTRO-SPARK O.BIAŁA PODLASKA
Biała Podlaska, Brzeska 162
ELEKTRO-SPARK O. OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Ostrowiec Świętokrzyski, Zagłoby 30
ELEKTRO-SPARK O. ŚWIEBODZICE
Świebodzice, Wałbrzyska 38 (budynek E)
ELEKTRO-SPARK O. SZCZECIN
Police, Słowackiego Juliusza 2
Szówsko, Książąt Czartoryskich 30
ELEKTRO-SPARK - LUPR - Zemborzycka
Szaflary,
ul. Zakopiańska 18
oddziałów: 2
Szaflary, ul. Zakopiańska 18
Zakopane, ul. Szymony 25 a
Tarnów,
ul. Mościckiego 155
oddziałów: 4
oddziałów: 13
Gliwice, ul. Bojkowska 51
Wrocław, ul. Stargardzka 2
Katowice, Konduktorska 42
Kraków, Powstańców Wlkp. 7a
Łódź, ul. Pogonowskiego 56/58
Gdynia, Chwaszczyńska 170d
Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona 318
Częstochowa, ul. Rydza Śmigłego 40
oddziałów: 9
Śrem, pl. 20 Października 35,
Wrocław, ul. Muchoborska 18 budynek Gamma I piętro, pok.G-1.55.1
Lębork, Al. Niepodległości 8
Turek, ul. Milewskiego 14
Koszalin, Gnieźnieńska 106
Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 39A