Pasek LED SMART+ ZB FLEX 3P RGBW LEDV
Informacja | Wartość |
---|---|
Dostawca | LEDVANCE Sp z o.o |
Symbol | 4058075729384 |
Kod GTIN (EAN) | 4058075729384 |
Jednostka | sztuka |
Cena katalogowa | 407,13 zł (331,00 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Uniwersalne paski LED do użytku wewnętrznego, z technologią ZigBee. Cechy produktu: Uniwersalny, samoprzylepny pasek RGB ze zintegrowaną funkcją ekonomicznego oświetlenia. Sterowanie kolorami RGB. Regulacja temperatury barwowej za pomocą regulacji bieli: 2000…6500 K. Ściemnialne. Protokół sieciowy: ZigBee. Trwałość: do 20 000 h. Możliwość sterowania przy pomocy kompatybilnego systemu inteligentnego domu (bramka i aplikacja mobilna) lub przełącznika SMART+ Switch. Do wykorzystania pełni możliwości potrzebne jest połączenie do kompatybilnego systemu sterowania w inteligentnym domu (aplikacja i bramka). Możliwość przedłużenia do 5 metrów. Możliwość sterowania za pomocą aplikacji SMART+ (z systemem Android w wersji 8.0 lub iOS w wersji 14.0). Zalety produktu: Możliwość podziału na trzy części i rozbudowy przy pomocy SMART+ FLEX 2P EXTENSION. Łatwy montaż i użycie. Obszary zastosowań: Oświetlenie ogólne. Wyposażenie / Akcesoria: Sterowanie przy pomocy aplikacji mobilnej wymaga systemu LIGHTIFY (aplikacja i bramka) lub innego kompatybilnego systemu sterowania w inteligentnym domu. Dołączony zasilacz (z wyjątkiem wersji rozszerzonej produktu). Do sterowania za pomocą aplikacji SMART+ wymagany jest smartfon lub tablet (z systemem Android minimum 8.0 lub iOS 14.0). Porady dotyczące bezpieczeństwa: Jeśli zewnętrzny elastyczny kabel lub przewód tej oprawy ulegnie uszkodzeniu, jego wymiany może dokonać wyłącznie osoba wykwalifikowana, aby uniknąć zagrożenia.. Aby ograniczyć ryzyko uduszenia, elastyczne przewody PODŁĄCZONE do tej oprawy należy solidnie przymocować do ściany, jeśli znajdują się w zasięgu ręki.. Nie należy włączać zasilania paska LED, gdy jest on nawinięty na szpulę. Nie należy używać paska LED, gdy jest ona przykryta lub wpuszczona w powierzchnię. Nie wolno używać paska LED w opakowaniu. Nie należy otwierać taśmy świetlnej..
Cechy dodatkowe
Informacja | Wartość |
---|---|
Waga netto: | 300 g |
Kraj pochodzenia | Chiny |
Klasa ETIM: | Węże i taśmy świetlne |
Sposób montażu: | Montaż powierzchniowy |
Rodzaj napięcia: | AC |
Napięcie lampy: | 220 - 240 V |
Rodzaj osprzętu: | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C: | 30 000 h |
Stopień ochrony (IP): | IP20 |
Maksymalna moc zestawu: | 11 W |
Barwa światła: | Inne |
Temperatura barwowa: | 2 000 - 6 500 K |
Wskaźnik oddawania barw (CRI): | 80-89 |
Wiele poziomów strumienia świetlnego: | Bezstopniowo |
Szerokość: | 12 mm |
Wysokość/głębokość: | 3 mm |
Długość: | 1 800 mm |
Z pokrywą ochronną: | nie |
Z obsługą IFTTT: | tak |
Źródło światła: | LED, niewymienne |
Do ściemniacza: | tak |
Osprzęt wymienny: | nie |
System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO): | tak |
Współczynnik mocy: | 0,5 |
Wiele szerokości wiązki światła: | Nie |
Minimalny kąt zgięcia: | 30 mm |
Z końcówką: | tak |
Z zestawem połączeniowym: | nie |
Model samoprzylepny: | nie |
Rodzaj okablowania: | Końcowe |
Kompatybilny z Apple HomeKit: | tak |
Kompatybilny z Asystentem Google: | tak |
Kompatybilny z Amazon Alexa: | tak |
Skuteczność świetlna oprawy: | 64 lm/W |
Klasa ochronności: | II |
Wiele barw: | Bezstopniowo |
Typ połączenia: | Inne |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
Informacja | Wartość |
---|---|
Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
LEDVANCE GmbH
Parkring 29-33, 85748 Garching, Niemcy
tel: +4989780673100 mail: InfoPL@ledvance.com
|
Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Zaktualizowano: | 2025-09-18 12:21:02 |
Pliki do pobrania: |
|
Linki |