Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Wysokowydajne tuby LED o wyjątkowo dużym strumieniu świetlnym do zasilania przez tradycyjny układ zasilający (dławik magnetyczny, CCG) i zasilania bezpośrednio z sieci 230 V . Cechy produktu: Zamiennik LED klasycznych świetlówek T8 z trzonkiem G13 do stosowania w oprawach z tradycyjnym układem zasilającym (CCG) lub do zasilania sieciowego. Niskie tętnienie światła zgodnie z UE 2019/2020 (SVM ≤ 0,4 / PstLM ≤ 1). Rurka lampy wykonana ze szkła z zabezpieczeniem przed odłamkami z myślą o zastosowaniach w przemyśle spożywczym. Certyfikat ENEC 10 VDE. Równomierne oświetlenie. Trwałość: do 75 000 godzin. Stopień ochrony: IP20. Bez rtęci, zgodne z RoHS. Zalety produktu: Lampa nie ugina się dzięki rurce wykonanej ze szkła. Ochrona przed odpryskami dzięki specjalnej powłoce PET. Wsparcie wdrażania koncepcji HACCP od produkcji do prezentacji. Bardzo duża odporność na obciążenia przełączeniowe. Wysokie natężenie oświetlenia dla zaawansowanych zadań oświetleniowych. Szybka, prosta i bezpieczna wymiana bez zmiany okablowania. Oszczędność energii do 62 % (w porównaniu ze świetlówką T8). Światło włącza się natychmiast, szczególnie zalecane w połączeniu z czujnikami. Nadaje się również do pracy w niskich temperaturach. Obszary zastosowań: Oświetlenie ogólne – dla temperatur otoczenia w zakresie -20…+50 °C. Iluminacja stref produkcji. Strefy i przejścia o dużym natężeniu ruchu. Supermarkety i domy towarowe. Przemysł. Wyposażenie / Akcesoria: Przeznaczone do eksploatacji z konwencjonalnymi układami zasilającymi oraz niskostratnymi układami zasilającymi. Porady prawne: Gdy zostaną użyte do wymiany świetlówki T8, całkowita wydajność energetyczna i rozsył światła zależą od projektu systemu oświetleniowego.. Porady dotyczące bezpieczeństwa: Nieprzystosowane do pracy z elektronicznymi układami zasilającymi.. Możliwa praca w zastosowaniach zewnętrznych w odpowiednich oprawach odpornych na wilgoć zgodnie z kartą katalogową i instrukcją instalacji.. Nie nadaje się do oświetlenia awaryjnego.. Przed instalacją należy odłączyć zasilanie..
Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471:
RG0
Kompatybilny z Apple HomeKit:
nie
Kompatybilny z Asystentem Google:
nie
Kompatybilny z Amazon Alexa:
nie
Z obsługą IFTTT:
nie
Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym:
nie
Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym:
tak
Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym:
nie
Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym:
nie
Do ściemniaczy Touch and Dim:
nie
Do ściemniaczy Zigbee:
nie
Do ściemniaczy Bluetooth:
nie
Do ściemniaczy Wi-Fi:
nie
Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015:
C
Z czujnikiem ruchu:
nie
Z wyłącznikiem zmierzchowym:
nie
Kolor:
Inne
Materiał bańki:
Szkło
Możliwość ściemniania:
nie
Współczynnik harmonicznych (THD):
20 %
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.