VALENA LIFE - GNIAZDO USB TYP C+C - 15 W - CZARNE
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Legrand Polska Sp. z o.o. / LEGRAND |
| Symbol | 756307 |
| Kod GTIN (EAN) | 3414972087773 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 276,07 zł (224,45 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
- Mechanizm z uchwytem metalowym
- Montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów
- Do wyposażenia w ramkę
- Mechanizm w komplecie z plakietką
- Opakowanie typu Karton Box
- Produkty posiadają transparentną osłonę przeciwpyłową
Gniazdo USB C+C:
- Zasilanie: 230 V~
- Napięcie wyjściowe: 5 V – 3A
- Do szybkiego ładowana telefonów komórkowych, tabletów, smartfonów, odtwarzaczy MP3 i MP4.
- Pobór mocy w stanie jałowym
- Klasa II SELV.
- Zgodne z dyrektywą EEC ograniczającą produkcję ładowarek telefonów komórkowych do zunifikowanej wersji i poziomu harmonicznych standardów ładowania.
- Montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów
- Do wyposażenia w ramkę
- Mechanizm w komplecie z plakietką
- Opakowanie typu Karton Box
- Produkty posiadają transparentną osłonę przeciwpyłową
Gniazdo USB C+C:
- Zasilanie: 230 V~
- Napięcie wyjściowe: 5 V – 3A
- Do szybkiego ładowana telefonów komórkowych, tabletów, smartfonów, odtwarzaczy MP3 i MP4.
- Pobór mocy w stanie jałowym
- Klasa II SELV.
- Zgodne z dyrektywą EEC ograniczającą produkcję ładowarek telefonów komórkowych do zunifikowanej wersji i poziomu harmonicznych standardów ładowania.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Klasa ETIM: | Zasilacz z gniazdem USB |
| Zakres częstotliwości: | 50 - 60 Hz |
| Kolor: | Czarny |
| Typ połączenia: | Zacisk śrubowy |
| Sposób montażu: | Montaż podtynkowy |
| Min. głębokość puszki montażowej: | 40 mm |
| Wysokość osprzętu: | 75 mm |
| Szerokość osprzętu: | 75 mm |
| Głębokość osprzętu: | 42 mm |
| Zakres napięcia pracy: | 100 - 240 V |
| Stopień ochrony (IP): | IP40 |
| Model: | Inne |
| Odporność udarowa: | IK04 |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 3 000 mA |
| Model antybakteryjny: | nie |
| Liczba portów USB-C: | 2 |
| Liczba portów USB-A: | 0 |
| Zakres napięcia wyjściowego: | 5 - 5 V |
| Pobór mocy: | 0,064 W |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Legrand Polska Sp. z o.o.
Waryńskiego 20, 57-200 Ząbkowice Śląskie, Polska
mail: info@legrand.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 15:38:05 |
| Pliki do pobrania: |