BF3200A400 Stycznik 3 polowy, 32A w AC3, 400VAC 50/60Hz
| Informacja |
Wartość |
| Dostawca |
LOVATO Electric Sp. z o.o.
| Symbol |
BF3200A400 |
| Kod GTIN (EAN) |
| Jednostka |
sztuka |
| Cena katalogowa |
| Informacja |
Wartość |
| Waga brutto: |
428 g |
| Klasa ETIM: |
Stycznik AC
| Rodzaj napięcia sterowania: |
AC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych: |
Połączenie śrubowe |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: |
400 - 400 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz: |
400 - 400 V |
| Wersja modułowa: |
nie |
| Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V: |
13,5 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V: |
56 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V: |
32 A |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych: |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych: |
| Liczba styków głównych rozwiernych: |
0 |
| Liczba styków głównych zwiernych: |
3 |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V: |
16 kW |
Zamów
Piaseczno,
ul.Jana Pawła II 62
Piaseczno, Jana Pawła II 62
Bielsko-Biała,
ul. Legionów 93
KARO ELEKTRO PLUS Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Legionów 93
KARO ELEKTRO PLUS O/Kraków
Kraków, Klimeckiego 14, Pawilon D
Nowy Sącz, Grunwaldzka 243
Nowy Targ, Al.Tysiąclecia 97
Przemysl, Konopnickiej 25
Staszów, ul.Tadeusza Kościuszki 2
Sandomierz, Kwiatkowskiego 75
Biała Podlaska, Handlowa 1
Tarnów,
ul. Mościckiego 155
Rzeszów,
ul. Podkarpacka 61
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
Sanok, ul. Lipińskiego 73
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
GDAŃSK, Marynarki Polskiej 82/84
OLECKO, Wojska Polskiego 3
MRĄGOWO, Wojska Polskiego 6i
TCZEW, Armii Krajowej 84A
ELEKTRYK STAROGARD GDAŃSKI
STAROGARD GDAŃSKI, Norwida 1
Śrem, pl. 20 Października 35,
Wrocław, ul. Muchoborska 18 budynek Gamma I piętro, pok.G-1.55.1
Lębork, Al. Niepodległości 8
Turek, ul. Milewskiego 14
Koszalin, Gnieźnieńska 106
Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 39A
Swarzędz, ul. Graniczna 63
Gorzów Wielkopolski,
Żwirowa 15-17
ANMAR Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 15-17
Białystok,
ul. Baranowicka 115
Białystok, Baranowicka 115
Augustów, ul. Nadrzeczna 3
Sokółka, ul. Mariańska 32
Zambrów, ul. Legionowa 9A
ELHURT-ELMET o/Siemiatycze
Siemiatycze, ul. Tadeusza Kościuszki 31
Kraków,
ul. Albatrosów 13
Dynamik O/Kraków - Wydział projektowy
Dynamik O/Kraków - Produkcja rozdzielnic
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 32
Suwałki,
ul. Mickiewicza 10
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
Gliwice, ul. Bojkowska 51
Wrocław, ul. Stargardzka 2
Katowice, Konduktorska 42
Kraków, Powstańców Wlkp. 7a
Łódź, ul. Pogonowskiego 56/58
Gdynia, Chwaszczyńska 170d
Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona 318
Częstochowa, ul. Rydza Śmigłego 40
Szaflary,
ul. Zakopiańska 18
Szaflary, ul. Zakopiańska 18
Zakopane, ul. Szymony 25 a
Bielsko-Biała,
ul. Katowicka 180
Karel 2 Bielsko-Biała (010)
Bielsko-Biała, Katowicka 180
Karel 2 Oddział Mikołów (030)
Karel 2 Oddział Tychy (050)
Karel 2 Oddział Żory (060)
Karel 2 Oddział Wadowice (070)
Karel 2 Oddział Wisła (080)
Legionowo Michałów Reginów,
ul. Warszawska 10 B
DORIAN DKL Sp. z o.o. - centrala Legionowo
Legionowo Michałów-Reginów, Warszawska 10B
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ciechanów
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ostrołęka
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Warszawa-Wawer
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Mława
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Płock
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Łomianki
Łomianki Kiełpin Poduchowny, Warszawska 380
Limanowa,
ul. Tarnowska 9D
Elektret O/Limanowa Salon
Limanowa, Józefa Marka 20
Elektret O/Limanowa Sklep
Limanowa, Jana Pawła II 5a
Mszana Dolna, Starowiejska 39
Myślenice, Słowackiego 96b
Elektret Limanowa Centrala
Chodzież,
ul. Żeromskiego 14
Elektro Dom Hurtownia Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Grudzińskich 19
Elektro Dom Sklep Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Żeromskiego 14
Elektro Dom Hurtownia Wągrowiec
WĄGROWIEC, ul. Kolejowa 21
Elektro Dom Hurtownia Piła
Elektro Dom Salon Oświetlenia Poznań
POZNAŃ, ul. Obornicka 229
Elektro Dom Salon Oświetlenia Bydgoszcz
BYDGOSZCZ, ul. Fordońska 40
Elektro Dom Hurtownia Oborniki
Białystok,
ul. Handlowa 6C
MEGA O/Nowy Sącz-Krakowska
Gniezno,
ul. Słoneczna 40a
ELEKTRO-HURT Gniezno/magazyn centralny/
Gniezno, Słoneczna 40a magazyn centralny
Komorniki, Kolejowa 187/189
Witkowo, Powstańców Wielkopolskich 2
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 60
ELEKTRO-HURT o/Częstochowa
Częstochowa, Piotrkowska 16
ELEKTRO-HURT o/Inowrocław
Inowrocław, Marcinkowskiego 111
KABIS O/Połczyńska Warszawa
KABIS O/Grochowska Warszawa
KABIS O/Chełmska Warszawa
Warszawa,
ul. Spisaka 11A