Qoltec Antena paraboliczna 4G 5G LTE | 2x19dBi | kierunkowa | zewnętrzna | 1710–2700 MHz | 3300–4200 MHz | N Female | wodoodporna | 5m
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 57063 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878570631 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 527,36 zł (428,75 zł + 23% VAT) |
Opis
Stabilny Internet mobilny w każdych warunkach
Antena 4G 5G kierunkowa paraboliczna zewnętrzna o zysku 19 dBi Antena kierunkowa 4G 5G o bardzo wysokim zysku 19dBi została zaprojektowana z myślą o poprawie jakości i stabilności sygnału sieci komórkowej. Dzięki kierunkowej charakterystyce promieniowania antena koncentruje energię w wybranym kierunku, co pozwala precyzyjnie „celować” w stację bazową i uzyskać znacznie lepsze parametry połączenia niż w przypadku anten dookólnych. Zastosowane złącze N żenskie umożliwia kompatybilność z szeroką gamą modemów i routerów 5G. Impedancja 50 Ω oraz maksymalna moc do 100 W umożliwiają integrację z profesjonalnym sprzętem telekomunikacyjnym i przemysłowym. Szeroki zakres częstotliwości Dual band 1710–2700 MHz oraz 3300–4200 MHz Obsługa dwóch szerokich zakresów częstotliwości umożliwia jednoczesną kompatybilność z sieciami LTE (1710–2700 MHz) oraz 5G Sub-6 GHz (3300–4200 MHz). Antena doskonale sprawdza się w miejscach oddalonych od nadajników BTS, gdzie standardowe rozwiązania dookólne nie zapewniają wystarczającej jakości sygnału.
Doskonała wydajność i odporność na warunki atmosferyczne
Stopień ochrony IP67, Silny Sygnał nawet w trudnych warunkach pogodowychAntena została stworzona z myślą o poprawie jakości połączenia internetowego w domu, w biurze oraz w każdym innym pomieszczeniu z dostępem do Internetu. Zwiększa stabilność transmisji, poprawia prędkość pobierania i wysyłania danych oraz wpływa korzystnie na ogólną wydajność Internetu. Klasa szczelności IP67, w połączeniu z odpornością na różne warunki atmosferyczne, może zapewnić stabilność połączenia nawet w trudnych warunkach pogodowych.
Nasze rozwiązanie oferuje:
- obsługę standardu 4G 5G ,
- szeroki zakres częstotliwości; 1710–2700 MHz pozwala na pracę w pasmach LTE 1800, 2100 i 2600 MHz i zakres 3300–4200 MHz obejmuje pasmo 5G Sub-6 GHz, w tym popularne w Polsce n78 (3,4–3,8 GHz);,
- profesjonalne złącze N – gwarantujące niskie straty sygnału oraz pewne, odporne na warunki atmosferyczne połączenie z przewodem antenowym,
- nowoczesny design – dzięki użyciu wysokiej klasy materiałów oraz dbałości o szczegóły,
- 5-metrowy przewód, pozwalający na wygodną instalację anteny,
Kierunkowa paraboliczna antena 4G 5G do zastosowań zewnętrznych
Przeznaczona do montażu na zewnątrz budynków Antena została przystosowana do montażu na dedykowanym uchwycie zewnętrznym, co umożliwia jej instalację na elewacjach budynków, dachach oraz konstrukcjach wsporczych. Taki sposób montażu pozwala na umieszczenie anteny na odpowiedniej wysokości, zapewniając lepszą widoczność nadajnika oraz stabilniejsze parametry sygnału. Nie jest to antena dookólna – jej skuteczność zależy od prawidłowego ustawienia kierunku. Oznacza to, że powinna być ustawiona w stronę najbliższego nadajnika operatora komórkowego (BTS). Dzięki wysokiemu zyskowi energetycznemu oraz wąskiej charakterystyce promieniowania umożliwia skuteczne „dociągnięcie” sygnału do lokalizacji oddalonych od nadajników BTS, poprawiając stabilność połączenia i jakość transmisji danych.
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Produkt objęty 24- miesięcznym okresem gwarancji Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowana przez nas antena 4G LTE objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Typ anteny | Paraboliczna |
| Moc | 100W |
| Zysk | 2x19 dBi |
| Częstotliwość pracy | 600-4200MHz |
| Szerokość pasma | 700MHz |
| Impedancja | 50Ω |
| Polaryzacja | Pionowa |
| Złącze anteny | N żeńskie |
| VSWR | ≤ 2 |
| Klasa szczelności | IP 67 |
| Informacje dodatkowe | Przed zakupem zaleca się sprawdzenie kompatybilności anteny z siecią i pasmem częstotliwości używanym przez Twojego dostawcę usług. wymiary uchwytu montażowego : 105 x 105 x 95 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Długość kabla | 5m |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Wymiary (G/D x Sz x W) | 190 x 420 x 280 mm |
| Zawartość opakowania | 1 x Antena 5G 1 x Akcesoria montażowe |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 240 |
| Szerokość opakowania [mm] | 320 |
| Wysokość opakowania [mm] | 140 |
| Waga netto [kg] | 1.800 |
| Waga brutto [kg] | 1.980 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Zamów
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
NTEC Sp. z o.o.
Chorzowska 44B, 44-100 Gliwice, Polska
tel: 326007989 mail: info@qoltec.com
www: ntec.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-03-15 02:25:11 |
| Pliki do pobrania: |
|