AS Łącznik zwierny "dzwonek" - kolor kaszmir
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OSPEL S.A. |
| Seria | AS |
| Symbol | ŁP-6G/m/82 |
| Kod GTIN (EAN) | 5906729036793 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 33,46 zł (27,20 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
10AX/250~, IP-20 zaciski gwintowe
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga brutto: | 70 g |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Klasa ETIM: | Łącznik instalacyjny |
| Układ połączeń: | Inne |
| Sposób działania: | Przycisk wahadłowy |
| Konfiguracja elementów: | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych): | 1 |
| Sposób montażu: | Montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania: | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Z płytą montażową: | nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Gatunek materiału: | Tworzywo termoplastyczne |
| Bezhalogenowe: | tak |
| Model antybakteryjny: | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
| Kolor: | Inne |
| Miejsce na oznaczenie: | Nie |
| Nadruk/symbol: | Brak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania: | nie |
| Przełącznik pralkowy: | nie |
| Szerokość osprzętu: | 71 mm |
| Wysokość osprzętu: | 71 mm |
| Głębokość osprzętu: | 40 mm |
| Głębokość wbudowania: | 25 mm |
| Min. głębokość puszki montażowej: | 60 mm |
| Kompatybilny z Apple HomeKit: | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google: | nie |
| Kompatybilny z Amazon Alexa: | nie |
| Z obsługą IFTTT: | nie |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OSPEL S.A.
Główna 128, 42-436 Wierbka, Polska
tel: 326737106 110 mail: ospel@ospel.com.pl
www: ospel.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-03-23 15:27:32 |
| Pliki do pobrania: |