Taśma LED PL Premium OneCut | Cięcie co 1cm | Zimna biała 6500K | 12V | 100 LED/m | 1200lm/m | SMD2835 | Rolka 5m | 7 lat gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | 02017 |
| Kod GTIN (EAN) | 5903684859214 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśmy LED Premium One Cutz możliwością cięcia co 1cm
Jej profesjonalne wykonanie wpływa na niezawodność produktu. Taśmy Delux z uwagi na swoją wydajność, bardzo dobre oddawanie barw, wyselekcjonowane diody i 5-letni okres gwarancji, znajdą zastosowanie w każdej branży.
Służą doświetlaniu i oświetlaniu rozmaitych powierzchni. Stanowią źródło światła dla ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń gospodarczych, mieszkań czy domów. Idealny produkt na Twoje potrzeby.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 12V DC |
| Barwa światła | Biała zimna |
| Moc | 12W/m |
| CRI | Ra80 |
| Jasność | 1200lm/m |
| Ilość diod | 320/m |
| Skuteczność | 106lm/W |
| Moduł cięcia | 10mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 10mm |
| Typ diody | SMD2835 |
| PCB | 3oz |
| Klasa energetyczna | G |
| Kąt świecenia | 120° |
| Trwałość | 40000h |
| Rolka | 5m |
| Taśma na metry | Nie |
| Polska produkcja | Nie |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:19 |
| Pliki do pobrania: |