Taśma Premium 24V 210 led 6500K 2540lm SMD2835 (10) PL5Y
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | PRE-PRE-24-00006 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901885268729 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśmy LED Premium to idealny produkt do oświetlenia dekoracyjnego.
Możliwość zmiany barw poszerza dodatkowo walory aranżacyjne. Taśmy Premium sprawdzają się jako oświetlenie wybranych stref, na przykład blatu roboczego w kuchni, lustra w łazience czy podwieszonego sufitu w salonie. To produkt dla wszystkich tych, którzy szukają kompromisu między jakością i ceną. Dobre podłoża PCB na którym umieszczone są wyselekcjonowane diody LED to gwarancja niezawodności.
Dla bardziej wymagających klientów polecamy serię Delux.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Barwa światła | Biała zimna |
| Moc | 21W/m |
| CRI | Ra80 |
| Jasność | 2540lm/m |
| Ilość diod | 210/m |
| Skuteczność | 121lm/W |
| Moduł cięcia | 33mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 10mm |
| Typ diody | SMD2835 |
| PCB | 3oz |
| Klasa energetyczna | F |
| Kąt świecenia | 120° |
| Trwałość | 40000h |
| Rolka | 5m |
| Taśma na metry | Nie |
| Polska produkcja | Tak |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:17 |
| Pliki do pobrania: |