Taśma LED Premium IP67 Nano powłoka | CRI90 | Ciepła biała 3000K | 12V | 320 LED/m | 700lm/m | COB | Rolka 5m | wodoodporna | 3 lata gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Taś000388 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905475364143 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśmy LED COB Nano serii Premium to nowoczesne i wyjątkowo wydajne rozwiązanie oświetleniowe, które wyróżnia się wysoką jakością i minimalistycznym designem. Wyposażone są w innowacyjną powłokę nano, która zapewnia im wysoką odporność na wilgoć i pył na poziomie IP67. Dzięki temu taśmy te mogą być stosowane nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również w miejscach narażonych na kontakt z wodą i wilgocią, jak łazienki, kuchnie, a nawet na zewnątrz, w miejscach zadaszonych.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 12V DC |
| Barwa światła | Biała ciepła |
| Moc | 7.7W/m |
| CRI | Ra90 |
| Jasność | 700lm/m |
| Ilość diod | 320/m |
| Skuteczność | 88lm/W |
| Moduł cięcia | 25mm |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Szerokość taśmy | 8mm |
| Typ diody | COB |
| PCB | 2oz |
| Klasa energetyczna | G |
| Kąt świecenia | 180° |
| Trwałość | 30000h |
| Rolka | 5m |
| Taśma na metry | Nie |
| Polska produkcja | Nie |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:28 |
| Pliki do pobrania: |