Taśma LED Premium | Pełne spektrum RGB + neutralna biała 4000K | 24V | 784 LED/m | 950lm/m | Ra90 | COB | Rolka 5m | 3 lata gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Taś000430 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905475364570 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśma LED Premium COB RGB+ z białą barwą światła została stworzona z myślą o najbardziej wymagających aplikacjach, w których kluczowe są zarówno efektywność, jak i jakość oświetlenia. Dzięki zaawansowanej technologii COB (Chip-on-Board) taśma oferuje jednolitą emisję światła, zapewniając wyjątkową jasność i równomierność oświetlenia. Produkt charakteryzuje się szeroką gamą barw, w tym białym światłem, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zastosowań w architekturze, reklamie, meblarstwie czy dekoracjach zapewniając trwałość i doskonałe parametry świetlne.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Barwa światła | RGB+4000K |
| Moc | 19.4W/m |
| CRI | Ra90 |
| Jasność | 950lm |
| Ilość diod | 784/m |
| Moduł cięcia | 71mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 12mm |
| Typ diody | COB |
| PCB | 3oz |
| Klasa energetyczna | G |
| Kąt świecenia | 180° |
| Trwałość | 30000h |
| Rolka | 5m |
| Taśma na metry | Nie |
| Polska produkcja | Nie |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:28 |
| Pliki do pobrania: |