Taśma LED BREAD 24V 70LED | 2500K Ciepła barwa pieczywa | 860lm/m | SMD2835 | CRI90 | Taśma na metry | Premium 5 lat gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Taś000594 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905475366383 |
| Jednostka | metr |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśma LED 70 LED/m CRI93 – dedykowana do ekspozycji pieczywa
Taśma LED o wysokim współczynniku oddawania barw CRI93 została stworzona z myślą o profesjonalnym oświetleniu regałów i witryn z pieczywem.
Odpowiednio dobrana temperatura barwowa oraz gęstość 70 diod SMD na metr zapewniają ciepłe, naturalne światło, które podkreśla złociste odcienie wypieków, nadając im apetyczny wygląd.
Wysoka jakość komponentów i precyzyjne odwzorowanie barw sprawiają, że taśma doskonale sprawdza się w piekarniach, sklepach spożywczych oraz punktach gastronomicznych.
To energooszczędne i trwałe rozwiązanie dla wymagających ekspozycji produktów świeżych.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Barwa światła | Biała ciepła |
| Moc | 9.2W/m |
| CRI | Ra90 |
| Jasność | 860lm/m |
| Ilość diod | 70/m |
| Skuteczność | 100lm/W |
| Moduł cięcia | 50mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 8mm |
| Typ diody | SMD2835 |
| PCB | 3oz |
| Klasa energetyczna | F |
| Kąt świecenia | 120° |
| Trwałość | 40000h |
| Rolka | 1m |
| Zastosowanie | Do pieczywa |
| Taśma na metry | Tak |
| Polska produkcja | Tak |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:31 |
| Pliki do pobrania: |