Taśma LED Premium CYFROWA CRI90 | Programowalna | Zimna biała 6500K | 24V | 360 LED/m | 750lm/m | COB IC2811 | Rolka 5m | 3 lata gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Taś000603 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905475366499 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśma LED Premium COB Digital z białą barwą światła została zaprojektowana z myślą o zaawansowanych aplikacjach, gdzie precyzja oświetlenia i elastyczność w doborze barw mają kluczowe znaczenie. Taśma oferuje płynne przejścia i precyzyjne sterowanie, zapewniając wyjątkową równomierność światła i intensywność. Barwa biała zimna, sprawia, że taśma doskonale sprawdzi się w projektach architektonicznych, reklamowych, meblarskich oraz dekoracyjnych. Charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz długotrwałą niezawodnością.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Barwa światła | Biała zimna |
| Moc | 10.8W/m |
| CRI | Ra90 |
| Jasność | 750lm/m |
| Ilość diod | 360/m |
| Skuteczność | 69lm/W |
| Moduł cięcia | 83mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 10mm |
| Typ diody | COB |
| PCB | 2oz |
| Klasa energetyczna | G |
| Kąt świecenia | 180° |
| Trwałość | 30000h |
| Rolka | 5m |
| Taśma na metry | Nie |
| Polska produkcja | Nie |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:30 |
| Pliki do pobrania: |