Taśma LED BREAD 24V 160LED | 2500K Ciepła barwa pieczywa | 1650lm/m | SMD2835 | CRI90 | Taśma na metry | Premium 5 lat gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Taś000632 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905475366895 |
| Jednostka | metr |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśma LED 160 LED/m CRI92 – do profesjonalnych witryn i ekspozycji pieczywa
Taśma LED z gęsto rozmieszczonymi diodami (160 LED/m) i współczynnikiem CRI92 została zaprojektowana do zastosowań, gdzie światło odgrywa kluczową rolę w prezentacji towaru.
Dzięki wysokiej równomierności świecenia i naturalnemu oddaniu barw idealnie podkreśla strukturę oraz kolorystykę pieczywa i produktów spożywczych.
To wybór często stosowany w ladach chłodniczych, piekarniach oraz delikatesach, gdzie liczy się efekt świeżości i atrakcyjna ekspozycja.
Taśma gwarantuje stabilność parametrów, niskie zużycie energii i długą żywotność — idealne połączenie funkcjonalności i estetyki.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Barwa światła | Biała ciepła |
| Moc | 16W/m |
| CRI | Ra90 |
| Jasność | 1650lm/m |
| Ilość diod | 160/m |
| Skuteczność | 93lm/W |
| Moduł cięcia | 50mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 8mm |
| Typ diody | SMD2835 |
| PCB | 3oz |
| Klasa energetyczna | F |
| Kąt świecenia | 120° |
| Trwałość | 40000h |
| Rolka | 1m |
| Zastosowanie | Do pieczywa |
| Taśma na metry | Tak |
| Polska produkcja | Tak |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:31 |
| Pliki do pobrania: |