Taśma LED | 12V | COB | 480led | biała neutralna 4000K | 1000lm | Ra90 | Rolka 5m
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Taś000664 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905475367212 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Wysokiej jakości taśma LED wykonana w technologii COB, zapewniająca jednolitą, ciągłą linię światła bez widocznych punktów LED. Idealna do zastosowań, w których estetyka świecenia i komfort wizualny mają kluczowe znaczenie. gwarantuje równomierne rozproszenie światła nawet w płytkich profilach aluminiowych i przy małej odległości od klosza. Zasilanie 12V DC umożliwia łatwy montaż, krótkie odcinki cięcia oraz bezpieczną instalację w meblach, zabudowach i dekoracjach (Ra90) zapewnia naturalne, wierne odwzorowanie kolorów – szczególnie ważne w przestrzeniach handlowych, ekspozycyjnych, hotelowych oraz w nowoczesnych wnętrzach
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 12V DC |
| Barwa światła | Biała neutralna |
| Moc | 9.5W/m |
| CRI | Ra90 |
| Jasność | 1000lm/m |
| Ilość diod | 480/m |
| Skuteczność | 105lm/W |
| Moduł cięcia | 25mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 8mm |
| Typ diody | COB |
| PCB | 2oz |
| Klasa energetyczna | F |
| Kąt świecenia | 180° |
| Trwałość | 30000h |
| Wymiar | Rolka 5m |
| Rolka | 5m |
| Taśma na metry | Nie |
| Polska produkcja | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:33 |
| Pliki do pobrania: |