Taśma LED Delux 3in1 24V 160led/m SMD2835 11W/m 3000K IP20 460/930/1750lm/m 10mm CRI80 PL7Y 10m
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Taś000709 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905475367847 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Opis
Taśmy LED Delux 3w1 to produkt polski.
Odkryj naszą wszechstronną taśmę LED 3w1 z diodami SMD2835, którą w zależności od podłączenia emituje światło LOW, MEDIUM oraz HIGH. Jej wysoka wydajność, bardzo gęste rozmieszczenie diod oraz precyzyjne sortowanie gwarantują doskonałe oddawanie barw, co czyni ją idealnym rozwiązaniem zarówno do mocnego oświetlenia akcentującego, jak i dekoracyjnego. Wyprodukowana w Polsce, taśma nie tylko zapewnia wyjątkowy blask i widoczność, ale również najwyższą jakość wykonania. Doskonale sprawdzi się w architekturze wnętrz, meblarstwie, scenografii oraz reklamie, przyciągając uwagę swoim nowoczesnym designem
Służą doświetlaniu i oświetlaniu rozmaitych powierzchni. Stanowią źródło światła dla ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń gospodarczych, mieszkań czy domów. Idealny produkt na Twoje potrzeby.
Szczegóły podłączenia w karcie katalogowej.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Barwa światła | Biała ciepła |
| Moc | 11W/m |
| CRI | Ra80 |
| Jasność | 1570lm |
| Ilość diod | 160/m |
| Skuteczność | 155lm/W |
| Moduł cięcia | 50mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 10mm |
| Typ diody | SMD2835 |
| PCB | 4oz |
| Klasa energetyczna | D |
| Kąt świecenia | 120° |
| Trwałość | 50000h |
| Rolka | 10m |
| Atuty | 3w1 |
| Taśma na metry | Nie |
| Polska produkcja | Tak |
| Gwarancja | 84 miesiące |
Zamów
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:33 |
| Pliki do pobrania: |