Podstawka do przekaźnika, 4 zestyki przełączne
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | WAGO ELWAG Sp. z o.o. |
| Seria | 858 |
| Symbol | 858-100 |
| Kod GTIN (EAN) | 4055143669078 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 33,79 zł (27,47 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 24,46 zł / szt. (19,89 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Promocje powiązane z tym produktem
Opis
podstawka przekaźnika; 4 x zestyk przełączny
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 56,52 g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Klasa ETIM: | Gniazdo przekaźnikowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego: | Zacisk sprężynowy |
| Wysokość: | 97 mm |
| Możliwość rozszerzenia: | tak |
| Sposób montażu: | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość: | 31 mm |
| Liczba pinów: | 14 |
| Głębokość: | 97 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami: | nie |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
KARO ELEKTRO PLUS Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Legionów 93
Bielsko-Biała, Legionów 93
Dystans:
7 sztuk
24,46 zł/szt.
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
WAGO GmbH & Co. KG
Hansastraße 27, 32423 Minden, Niemcy
mail: wago.elwag@wago.com
www: wago.com
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-01-01 00:07:10 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |