rozdział energii trójfazowy na jednofazo z możliwością wyboru fazy 5-bieg./3-bieg., czarny 770-640
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | WAGO ELWAG Sp. z o.o. |
| Seria | 770 |
| Symbol | 770-640 |
| Kod GTIN (EAN) | 4045454530914 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 156,46 zł (127,20 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Promocje powiązane z tym produktem
Opis
rozgałęźnik trójfazowy na jednofazowy; z możliwością wyboru fazy; 5-bieg./3-bieg.; kodowanie A; 1 wejście; 5 wyjść; czarny
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 87,52 g |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Klasa ETIM: | Rozdzielacz kompaktowy do elektrycznych instalacji budynkowych |
| Obciążenie ogniowe: | 0,37528 kWh |
| Bezhalogenowe: | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe: | 6 kV |
| Liczba biegunów: | 5 |
| Rodzaj zintegrowanego przełączania: | Brak |
| Rodzaj ryglowania: | Zintegrowane w złączu wtykowym |
| Odgałęzienie fazy: | Do wyboru |
| Prąd znamionowy: | 25 A |
| Napięcie znamionowe: | 400 V |
| Szerokość: | 64,8 mm |
| Długość: | 62,75 mm |
| Rodzaj rozdzielacza: | Rozdzielacz prądu przemiennego/trójfazowego |
| Możliwość zamocowania: | Nie |
| Liczba wejść: | 5 |
| Wysokość: | 58,2 mm |
| Maks. ciągła odporność temperaturowa uchwytu kablowego odciążającego: | 105 °C |
| Materiał styku: | CuSn |
| Prąd znamionowy dla obwodów oświetleniowych: | 25 A |
| Materiał obudowy: | Poliamid (PA) |
| Kodowane mechanicznie: | tak |
| Maks. ciągła odporność temperaturowa elementu stykowego: | 85 °C |
| Wykończenie powierzchni styku: | Cynowanie |
| Rezystancja skrośna: | 1 mΩ |
| Liczba wyjść: | 17 |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Stopień zanieczyszczenia: | 3 |
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
WAGO GmbH & Co. KG
Hansastraße 27, 32423 Minden, Niemcy
mail: wago.elwag@wago.com
www: wago.com
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-01-01 00:06:51 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |